[Rozmiar: 32258 bajtów]


Dbając o zdrowie i komfort naszych pacjentów, oraz w trosce o najwyższy poziom świadczonych przez nas usług
wyposażyliśmy nasz gabinet w sprzęt najwyższej jakości. Dzięki temu, każdy nasz pacjent może czuć się bezpiecznie
i komfortowo. Ma do tego pewność, iż dbając o jego uśmiech zapewniamy mu obsługę na najwyższym poziomie,
mając do dyspozycji nową technologię.


[Rozmiar: 86255 bajtów]
1 Nowoczesny unit stomatologiczny z funkcją ssaka i ślinociągu

Głównym sprzętem w każdym gabinecie jest tzw. unit - czyli popularnie nazywany fotelem dentystycznym. Nasz gabinet stomatologiczny dysponuje sprzętem: Unit OMS esse. wyróżniający się rozwiązaniami, które umożliwiają zastosowanie wszelkich zasad ergonomii podczas wykonywania zabiegów przez zespół stomatologiczny.

2 Laser stomatologiczny biostymulacyjny


Laser biostymulacyjny to urządzenie bardzo użyteczne w zabiegach przeciwbólowych przy stomatopatiach protetycznych, ropniach przyzębia, paradontopatiach, obrzękach, opryszczce wargowej, zapaleniach miazgi. Działanie lasera powoduje przyspieszenie gojenia się ran po zabiegach ekstracji. Zastosowanie lasera poprawia terapeutyczne skutki zabiegów, zmniejsza ryzyko infekcji, przyspiesza regenerację uszkodzonych tkanek.
3 Mikrosilnik endodontyczny

Mikrosilnik endodontyczny firmy NSK jest systemem do maszynowego opracowywania kanałów korzeniowych z funkcją kontroli momentu obrotowego i autorewersem, przeznaczonym do pracy z większością rotacyjnych systemów instrumentów niklowo tytanowych. Umożliwia bezpieczne opracowanie kanału korzeniowego, minimalizuje ryzyko złamania narzędzia w kanale dzięki kontroli bieżącego momentu obrotowego oraz funkcji autorewersu.

4 Skaler ultradźwiękowy


Nowoczesny skaler ultradżwiękowy frmy EMS, urządzenie służy do usuwania kamienia naddziąsłowego i poddziąsłowego, usuwania osadów (nalotu po kawie, tytoniu, płytki bakteryjnej).


5 Kamera wewnątrzustna z torem wizyjnymKamera wewnątrzustna umożliwia obrazowanie zmian patologicznych zarówno zębów jak i śluzówki jamy ustnej. Dzięki temu możliwa jest wnikliwa obserwacja tych zmian przez lekarza z ich fotograficzną archiwizacją z możliwością wydania pacjentowi zdjęcia na płycie CD.


6 Radiowizjografia cyfrowa

Gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy system radiowizjografii cyfrowej (RVG). firmy GENDEX Dzięki niemu lekarz jest w stanie wykonać zdjęcie w ciągu 1 min. i omówić je razem z pacjentem na ekranie monitora. Poprzez zastosowanie czujnika cyfrowego dawka promieniowania została ograniczona do minimum. wszystkie zdjęcia są archiwizowane w systemie komputerowym z możliwością wydania pacjentowi zdjęcia RTG na płycie CD


[Rozmiar: 7993 bajtów]
[Rozmiar: 7993 bajtów]

[Rozmiar: 13695 bajtów]