[Rozmiar: 32258 bajtów]


[Rozmiar: 86255 bajtów]
Specjalistyczny gabinet medycyny estetycznej Edyty Wójcik. Posiada liczne certyfikaty oraz rekomendację Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.

Lek.stom. Edyta Wójcik ukończyła wydział stomatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz zdobyła specjalizację z zakresu stomatologii ogólnej. Posiada wieloletnie doœwiadczenie w stomatologii zachowawczej, stomatologii dziecięcej, protetyce i medycynie estetycznej.

    Medycyna estetyczna
  • Likwidacja zmarszczek mimicznych oraz bruzd na twarzy przy użyciu Botoxu i wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego.


Wygładzanie zmarszczek mimicznych przy użyciu preparatu BOTOX.

Leczenie preparatem BOTOX jest prostą, niechirurgiczną metodą, która pozwala spłycić lub wygładzić uciążliwe zmarszczki mimiczne twarzy.
Procedura medyczna polegająca na kilku drobnych wstrzyknięciach preparatu BOTOX, powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Rezultaty są spektakularne i widoczne w ciągu kilku dni od zabiegu.

Kwas hialuronowy zagwarantuje Ci szybkie i skuteczne wypełnianie zmarszczek.

W medycynie estetycznej kwas hialuronowy stosuje się do wypełniania i wyrównywania niedoskonałości skóry oraz tkanki podskórnej. Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w odpowiednim rejonie i na właściwej dla niego głębokości . Zastosowane wypełniacze mają na celu zwiększenie objętości (np. konturu oraz czerwieni wargowej ust, modelowanie owalu twarzy czy policzków), likwidację i zmniejszenie zmarszczek.

Rejestracja osobista lub telefoniczna
Tel 12 272 04 36
Tel kom. 882 071 933
[Rozmiar: 7993 bajtów]
[Rozmiar: 13695 bajtów]